Asics GEL-DS TRAINER 24

565,00 zł

Krótki przegląd

Męskie buty treningowo-startowe

Opis produktu

Naładuj się pozytywną energią o poranku w butach do biegania ASICS GEL-DS Trainer 24, dla panów, którzy dążą do dużych prędkości. Stworzone do dużych prędkości, te męskie buty z nową cholewką z dzianiny i lekkim systemem amortyzacji dla bardziej dynamicznego wsparcia, które pomaga Ci biec szybciej, bez względu na to, czy to dzień zawodów, czy codzienna przebieżka.

Te buty o opływowym kształcie mają więcej naszych najnowszych technologii: dzięki podeszwie środkowej FlyteFoam Lyte zapewniają wytrzymałość i lekkość, system wsparcia w wyściółce pomaga w utrzymaniu równowagi podczas treningu, a ulepszony kołnierz daje Ci pełną wygodę użytkowania. Inteligentnie zaprojektowany system wsparcia EVA Trusstic stabilizuje podeszwę i wspiera Cię w ruchu, zmniejszając do minimum szansę na skręcenie stopy lub inną kontuzję. Aby zapewnić Ci idealną przyczepność, te buty są wyposażone również w gumową podeszwę z bieżnikiem.

Te męskie buty biegowe są wykonane z materiału z dzianiny, który zapewnia wsparcie podczas biegu, a jednocześnie są niezwykle przewiewne, więc nie ma nic, co powstrzyma Cię przed daniem z siebie wszystkiego i osiągnięciu najlepszego czasu. Bądź szybki i szybszy w lekkich butach treningowych dla mężczyzn GEL-DS Trainer 24.

Waga:

240 g

Asics GEL-DS TRAINER 24

Kliknij dwukrotnie na powyższy obrazek, aby obejrzeć go w całości

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

* wymagane pola

565,00 zł