Asics GEL-Nimbus 20

Normalna cena: 760,00 zł

Nasza cena: 459,00 zł

Krótki przegląd

Maratońska maszyna dla neutralnych biegaczy.

Opis produktu

Jubileuszowa 20. edycja legendarnego modelu ASICS GEL-Nimbus. Historia całej serii GEL-Nimbus sięga 1998 roku, gdy na rynku amerykańskim dużym powodzeniem cieszył się model przeznaczony dla biegaczy uwielbiających amortyzację, GEL-Marko.


W nowym modelu zastosowano technologiczną cholewką Jacquard Mesh, która charakteryzuje się strefową budową siateczki. W miejscach, w których priorytetem jest dla niej dopasowanie, materiał jest bardzo miękki i elastyczny. Tam, gdzie liczy się trwałość – wzmocniony został syntetycznymi wstawkami.


W nowym materiale zastosowano również przybierające kształt gwiazdy przelotki sznurowadeł, które dla większego komfortu pozwalają przyjemniej dla stopy rozciągać cholewkę na podbiciu.


Nowością jest połączenie GEL™i FlyteFoam™ oraz SpevaFoam. Technologia rozwijana w ASICS od ponad 30lat przeplata się z nową pianką, lżejszą o ponad 50% od standardowych rozwiązań. Nimbus 20 pozostaje bardzo stabilnym i bezpiecznym butem dzięki zewnętrznemu zapiętekowi Clutch Counter oraz TrussticSystem umieszczonemu w podeszwie.


Drop: 10 mm


Waga: 305g

Asics GEL-Nimbus 20

Kliknij dwukrotnie na powyższy obrazek, aby obejrzeć go w całości

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

* wymagane pola

Normalna cena: 760,00 zł

Nasza cena: 459,00 zł