Polar M200 czerwony

Normalna cena: 639,00 zł

Nasza cena: 609,00 zł

Krótki przegląd

Polar M200 to wodoszczelny zegarek biegowy. Dostępność: 2-3 dni robocze.

Opis produktu

Polar M200 to wodoszczelny zegarek biegowy, wyposażony w pomiar tętna z nadgarstka, wbudowany GPS oraz całodobowy monitor aktywności.


Zaawansowany GPS


Wbudowany GPS w modelu M200 monitoruje tempo, pokonany dystans i wysokość n.p.m. Po bieganiu możesz sprawdzić trasę w serwisie Polar Flow.


Pomiar aktywności


M200 monitoruje kroki, aktywność, czas i jakość snu oraz spalane kalorie przez całą dobę,a także zachęca do codziennej aktywności.


Trening oparty na monitorowaniu tętna


Trening oparty na monitorowaniu tętna należy do najefektywniejszych metod pomiaru pracy organizmu podczas treningu. Zegarek mierzy tętno z nadgarstka i wyświetla je na ekranie.


Profile sportowe


Polar wyróżnia ponad sto różnych profili sportowych, więc możesz wybrać taki, który najlepiej pasuje do Twoich treningów.


Polar Flow


Planuj, synchronizuj i dziel się informacjami o swoim treningu za pośrednictwem wyjątkowego serwisu internetowego i aplikacji mobilnej Polar Flow. Łatwy dostęp do wszystkich danych.


Powiadomienia z telefonu


Funkcja powiadomień z telefonu umożliwia wyświetlanie komunikatów bezpośrednio na ekranie M200. Indywidualne cele Ustaw indywidualne cele treningowe i monitoruj ich realizację przy użyciu Polar Flow.


Ciekawe ekrany dla biegaczy


Sprawdź, jak wypadasz w porównaniu ze światowym rekordzistą w biegu na 10 km lub jaki byłby Twój wynik testu Coopera przy obecnym tempie.

Polar M200 czerwony

Kliknij dwukrotnie na powyższy obrazek, aby obejrzeć go w całości

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków